Home ShowBiz Dafina dhe Dj Geek super të dashuruar, kjo foto për 14 shkurt i thotë të gjitha
Dafina dhe Dj Geek super të dashuruar, kjo foto për 14 shkurt i thotë të gjitha
0

Dafina dhe Dj Geek super të dashuruar, kjo foto për 14 shkurt i thotë të gjitha

0
0

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe Dj Geek, por përfliten së fundmi për një lidhje dashurie mes tyre.

Këtë në një farë mënyrë e kanë konfirmuar vetë përmes fotove dhe komenteve gjithë dashuri për njëri tjetrin.

Por gjatë ditës së djeshme, Dj Geek ka postuar një foto ku shfaqet duke përqafuar Dafinën dhe së bashku formojnë një çift shumë të këndshëm.

Kjo foto ku e shohin njëri tjetrin gjithë dashuri, tregon shumë për lidhjen e tyre të veçantë dhe për ndjenjat që kanë për njëri tjetrin.

Ata të dy e shprehën fillimisht dashurinë përmes komenteve ku Dj Geek i thoshte këngëtares “Të dua” në një foto ndërsa ajo ja kthente duke i thënë se ajo e donte më shumë.

Burime pranë çiftin thanë se ata të dy janë në një lidhje prej disa muajsh dhe se janë shumë të lumtur pranë njëri tjetrit.

DAfin, Geek

Link: https://www.instagram.com/djgeek/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8WiNj6hR-E/https://www.instagram.com/p/B3xAiUYF5DY/