Home ShowBiz Agnesa sapo na rrëfeu me kë është e dashuruar…
Agnesa sapo na rrëfeu me kë është e dashuruar…
0

Agnesa sapo na rrëfeu me kë është e dashuruar…

0
0

Modelja e njohur Agnesa Vuthaj u vu pak kohë më parë në qendër të medias rozë për një romancë të mundshme të saj me një biznemen indian disa vite më të madh se modelja.

Këto lajme bënë xhiron e rrjetet aq më tepër kur modelja sapo kishte deklaruar në një intervistë që ishte single.

Megjithatë zërat rezultuan vetëm thashetheme që nuk u vërtetuan kurrë, madje Agnesa deklaroi krejt të kundërtën, duke mohuar çdo lidhje me biznesmenin 23 vite më të madh.

Së fundmi ajo ka postuar në instagram disa foto ku pozon para pasqyrës me një fustan të shkurtër të kuq, ndërsa tregon se është shumë e rëndësishme të duash fillimisht veten.

“Lloji i vetëm i dashurisë që mund të të shërojë është dashuria për veten”, shkruan Agnesa në fotot e saj duke na lënë të kuptojmë se gjithçka nis nga dashuria për veten.

Mesa duket këngëtarja vazhdon të jetë single dhe shumë e dashuruar me veten, të paktën këtë të lë të kutosh mesazhi i saj përmes fotove të postuara në instagram.

Link: https://www.instagram.com/p/B8_t2aKHA2Y/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7CGpKAHCXr/