Home ShowBiz Plas sherri në familjen Kardashian, Kim qëllon me grushta motrën
Plas sherri në familjen Kardashian, Kim qëllon me grushta motrën
0

Plas sherri në familjen Kardashian, Kim qëllon me grushta motrën

0
0

Episodi i parë i sezonit të ri të “Keeping up with Kardiashians”, duket se do të jetë disi i dhunshëm.

Sezoni do të nisë në 26 mars dhe pritet të transmetohet çdo të enjte.

Kris Jenner ka njoftuar në instagram nisjen e sezonit të ri, ndërsa ka publikuar edhe disa nga suprizat që do të shfaqen gjatë këtij sezoni.

Ajo çfarë pamë në këtë video është një sherr i dhunshëm midis Kim Kardashian dhe motrës së saj Kortney.

Kjo e fundit e qëllon Kimin me shishe dhe ajo i kthehet duke e shtyrë dhe duke e qëlluar me grushta.

Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur vërtetë mes motrave, por ajo që na bën përshtypje është pjesmarja e Kortneyt edhe në këtë sezon kur në fakt në fund të sezonit të kaluar tha se nuk donte më ta bënte publike jetën e saj private.

Link: https://www.instagram.com/p/B9AG60Yhwuw/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8wfVZnAnca/