Home ShowBiz Bionde dhe me poza përvëluese majë banakut, Redona ndez rrjetin
Bionde dhe me poza përvëluese majë banakut, Redona ndez rrjetin
0

Bionde dhe me poza përvëluese majë banakut, Redona ndez rrjetin

0
0

Modelen Redona Koçi jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të zinj dhe gjithmonë në super formë.

Por dikur ajo ka eksperimentuar me ngjyrën e flokëve dhe besojeni apo jo, ka qenë bionde.

Modelja ka postuar në instagram një foto ku shfaqet me flokë biond vite më parë ndërsa pozon me një fustan të shkurtër ngjitur pas trupit.

Redona ka marrë një pozicion mjaft provokues ndërsa pozon majë një banaku.

Ajo tregon kështu se dikur ka qenë bionde dhe në fakt ky look i duket po njësoj bukur edhe pse jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të errët.

Modelja ka marrë shumë komplimenta nga miqtë dhe fansat e saj ,të cilët e preferojnë edhe bionde.

View this post on Instagram

#blondegirl #memories 💛

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

Link: https://www.instagram.com/p/B-blWaBhe78/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7lBFueBxiF/