Home ShowBiz Doktor Skerdi nuk duron dot më – I drejton gishtin e mesit publikisht
Doktor Skerdi nuk duron dot më – I drejton gishtin e mesit publikisht
0

Doktor Skerdi nuk duron dot më – I drejton gishtin e mesit publikisht

0
0

U bë gati 3 javë dikush më pak e dikush më shumë që jemi mbyllur nëpër shtëpia dhe presim deri në përmirësimin e situatës së virusit corona që më pas të fillojmë jetën normalisht siç e kemi lënë.

Këto ditë kemi parë reagime nga më të shumtat nga personazhet publik në profilet e tyre sesi ata po e kalojnë karantinimin.

Por nuk paskemi parë atë më të bukrën, doktorri mesa duket është mërzitur nga e gjithë kjo situatë që duket se nuk do i vi fundi dhe ka bërë veprimin që askush nuk e priste.

I drejton gishtin e mesit coronavirusit dhe e publikon videon ne profilin e tij në instagram, duke bërë që të gjithë të shkrihen me këtë video të humori nga Skerdi, i cili përveçse një doktorr mjaft i suksesshëm në profesion njihet edhe për natyrën e tij me doza shumë të larta humori.

 

Link i videos: https://www.instagram.com/p/B-bv_Nah4ALphS4nM0zBdYhzq-o2S_k8WJlnrM0/

Burim i fotos: https://www.instagram.com/p/B-RWTbwCfhMZD3XR0J0c2sHXfVbCvo58PF2YA00/