Home ShowBiz Olta Gixhari super seksi por e mundon diçka e madhe
Olta Gixhari super seksi por e mundon diçka e madhe
0

Olta Gixhari super seksi por e mundon diçka e madhe

0
0

Aktorja seksi Olta Gixhari na befason gjithmonë me çdo dalje të saj publike dhe me çdo postim ne profilet e rrjeteve sociale.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një video dhe detaji që bie më shumë në sy është mënyra seksi dhe joshëse që ajo ka pozuar.

Por Olta përveçse seksi ka një hall shumë të madh të cilin e ndan publikisht në instagram. E ka marrë malli të shkojë në parukeri dhe të kujdeset për flokët e saj.

 

Link: https://www.instagram.com/p/B-cPrKhnslO/

Burim i fotos: https://www.instagram.com/p/B92Eak3HDbw/