Home ShowBiz Aktori i njohur jep lajmin më të bukur, shumë shpejt baba për herë të parë
Aktori i njohur jep lajmin më të bukur, shumë shpejt baba për herë të parë
0

Aktori i njohur jep lajmin më të bukur, shumë shpejt baba për herë të parë

0
0

Ylli i Harry Poter, aktori i njohur Rupert Grint dhe partnerja e tij Georgia Groom do të bëhen prindër për herë të parë.

Një përfaqësues i aktorit tha për mediat se ata të dy janë shumë të lumtur që do të bëhen prindër dhe e kanë pritur lajmin me shumë entuziazëm.

Të gjithë që e kanë parë filmin e mbajnë mend shumë mirë mikun e Harryt, biondin simpatik që tashmë është rritur dhe do të bëhet baba.
Aktori tashmë 31 vjeçar dhe partnerja e tij 28 vjeçare janë bashkë që prej vitit 2011.

Dyshimet për shtatëzaninë e saj lindën që para disa ditësh kur ata të dy u u fotografuan së bashku në veri të Londrës ndërsa po dilnin nga një dyqan ushqimesh.

Partnerja e aktorit u shfaq me barkun e rrumbullakosur çka i vuri vulën dyshimeve për shtatëzaninë e saj.

Link: http://www.mtv.com/news/3162781/rupert-grint-georgia-groome-expecting-first-child/

View this post on Instagram

📸 @RichardGrassie

A post shared by Rupert Grint (@rupsg30) on

Link: https://www.instagram.com/p/B8Ckq-Lg9eo/

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/pregnant-woman-wearing-beige-long-sleeve-shirt-standing-near-brown-tree-at-daytime-132730/