Home ShowBiz Ndryshon look dhe ekspozon të pasmet, Era djeg rrjetin me foto përvëluese
Ndryshon look dhe ekspozon të pasmet, Era djeg rrjetin me foto përvëluese
0

Ndryshon look dhe ekspozon të pasmet, Era djeg rrjetin me foto përvëluese

0
0

Këngëtarja Era Istrefi ka vendosur së fundmi të ndryshojë look duke hequr dorë nga flokët bionde dhe duke u shfaqur me flokë të kuqërremta.

Përveç kësaj ajo ka postuar disa foto mjaft joshëse në instagram ku shfaqet në super formë.

Ajo ekspozon të pasmet ndërsa pozon vetëm me të brendshme nga salloni i shtëpisë.

Këngëtarja ka postuar disa foto ku shfaqet tejet joshëse ndërsa ekspozon format e saj për të cilat e kanë komplimentuar të gjithë miqtë dhe fansat.

Disa ditë më parë Era ishte e pranishme në festën e ditëlindjes së mbesës së saj ku u shfaq me flokët në ngjyrë rozë, ndërsa tashmë i ka bërë të kuqërremta dhe duket se i shkojnë shumë.

View this post on Instagram

Looking for my 🧑🏼‍🦰

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Link: https://www.instagram.com/p/CAfoRGKDsd7/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B25INL4FRjq/