Home ShowBiz Klea dhe Elgiti marrin vendimin më të bukur, për lindjen e bebit
Klea dhe Elgiti marrin vendimin më të bukur, për lindjen e bebit
0

Klea dhe Elgiti marrin vendimin më të bukur, për lindjen e bebit

0
0

Klea Huta dhe Elgit Doda do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë.

Moderatorja zbuloi pak më parë se do të bëhet nënë e një djali, ndërsa ka treguar vazhdimisht foto e video me përgatitjet që ka bërë për të mirëpritur të birin.

Ndërkaq së fundmi ata kanë zbuluar edhe një vendim që kanë marrë në momentin që do të lindë bebi.

Klea ka postuar në instagram një shkrim me 5 arsyet përse partneri duhet të jetë në sallë gjatë lindjes së fëmijës, ndësa shkruan: “Një ndër vendimet më të bukura është që të dy prindërit ta presin ardhjen e fëmijës bashkë”

Me anë të këtij postimi, Klea ka treguar kështu se ata të dy mund ta kenë marrë vendimin që në sallë gjatë lindjes të jetë edhe Elgiti.

klea

Link: https://www.instagram.com/kleahuta/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8CSVi-poX3/