Home ShowBiz Djali i Vesës shkurton flokët pas shumë kohësh dhe nuk do ta besoni si duket
Djali i Vesës shkurton flokët pas shumë kohësh dhe nuk do ta besoni si duket
0

Djali i Vesës shkurton flokët pas shumë kohësh dhe nuk do ta besoni si duket

0
0

Vogëlushi Lian, djali i këngëtares Vesa Luma dhe reperit Big Basta ka vendosur më në fund të presë flokët.

Këngëtarja ka shpërndarë në instagram një foto të vogëlushit me flokë të shkurtëra dhe duket një yll i vërtetë.

Lianin jemi mësuar ta shohim me flokë të gjata dhe pas kaq kohësh këngëtarja ka vendosur që vogëlushi duhet të ndryshojë look.

Ajo ka postuar një video të tij tek berberi ndërsa po shkurton flokët dhe më pas një foto ku shfaqet i buzëqeshur duke treguar modelin e ri të flokëve.

Vesa dhe Big Basta prej disa vitesh janë shpërngulur në Zelandën e Re së bashku me Lian ndërsa i shohim vazhdimisht të postojnë foto dhe video se bashku ku tregojnë jetën e tyre larg Shqipërisë.

vesa

vesaaa

Link: https://www.instagram.com/vesaluma/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B96TAduJeI2/