Home ShowBiz Pozon me fustanin e çarë deri sipër dhe merr vëmendjen e të gjithëve, Nora super seksi
Pozon me fustanin e çarë deri sipër dhe merr vëmendjen e të gjithëve, Nora super seksi
0

Pozon me fustanin e çarë deri sipër dhe merr vëmendjen e të gjithëve, Nora super seksi

0
0

Këngëtarja Nora Istrefi që prej ndarjes nga Robert Berisha ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Atë e shohim vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku shfaqet gjithnjë në super formë.

Këtë herë këngëtarja ka postuar një video ku shfaqet me një fustan të gjatë të kuq me temina i cili i qëndron ngjitur pas trupit duke i theksuar linjat.

Fustani ka një të çarë të theksuar deri sipër duke bërë që këngëtarja të duket tejet joshëse.

Ajo shfaqet teksa bën një sfilatë duke u shfaqur në formë perfekte.

Link: https://www.instagram.com/noraistrefi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7te3-iJiuu/