Home ShowBiz “Ti do varur në mes të qytetit..”, Eliona Pitarka shpërthen ndaj komentuesit
“Ti do varur në mes të qytetit..”, Eliona Pitarka shpërthen ndaj komentuesit
0

“Ti do varur në mes të qytetit..”, Eliona Pitarka shpërthen ndaj komentuesit

0
0

Aktorja Eliona Pitarka ju bashkua protestës së djeshme në sheshin Nënë Tereza me pjesëmarjen e shumë  personazheve të njohur dhe qytetarëve të thjeshtë kundër dhunës dhe abuzimeve ndaj të miturve dhe ndaj femrave.

Ajo ka postuar në instagram disa foto de video nga protesta ndërsa ajo që të bie në sy është një koment nga një ndjekës i aktores i cili shkruan: “Si mos krruhesh askush nuk të përdhunon”

I menjëhershëm ka qenë reagimi i aktores e cila i kthehet ashpër komentuesit: “ Ti duhet të varesh në mes të qytetit bashkë me atë përdhunuesin bastard me këtë koment që bën”, thotë aktorja e cila është revoltuar me të drejtë ndaj një komenti të tillë.

InkedEliona Pitarka_LI

Link: https://www.instagram.com/p/CBBUj9cnGIe/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CApYq8LnjAS/