Home ShowBiz Besniku merr masa për të mbrojtur Jonidën nga syri i keq, nuk do ta besoni çfarë i dhuron
Besniku merr masa për të mbrojtur Jonidën nga syri i keq, nuk do ta besoni çfarë i dhuron
0

Besniku merr masa për të mbrojtur Jonidën nga syri i keq, nuk do ta besoni çfarë i dhuron

0
0

Jonida dhe Besniku u bënë prindër të një vajze pak ditë më parë.

Aktorja postoi një foto në instagram ku dukej në super formë pas lindjes dhe kjo ju ra në sy si fansave edhe miqve të saj.

Mesa duket trupi i Jonidës tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe duket se aktoren e paskan marrë mësysh.

Këtë e tha vetë Besniku i cili postoi një foto të Jonidës në isntagram me një hudhër në vesh që varet në formën e një vathi në veshin e Jonidës.

“Ja vendosa një hudhër në vend të vathit se ma mbyti syri i keq, A jemi në rregull Olta Daku”, shkruan Besniku krahas fotos duke bërë tag aktoren e njohur.

Ndërsa Jonida shkruan se e do edhe një hudhër nga veshi tjetër se i duhet shumë stylish.

Ideja që ka gjetur Besniku për të mbrojtur Jonidën është komentuar me humor nga miqtë dhe fansat e çiftit.

Link: https://www.instagram.com/p/CB0uztKDiZZ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx94emkjAL3/