Home ShowBiz I habit të gjithë me foton e fundit, çfarë ka dashur të thotë Ylli…
I habit të gjithë me foton e fundit, çfarë ka dashur të thotë Ylli…
0

I habit të gjithë me foton e fundit, çfarë ka dashur të thotë Ylli…

0
0

Këngëtari Ylli Limani ka ndryshuar së fundmi foton e profilit në instagram duke vendosur një palë buzë të kuqe femrash.

Gjithashtu aj ka postuar në story po të njëjtat buzë të kuqe që largohen dhe afrohen, por pa dhënë asnjë shpjegim tjetër.

Duke qënë se Ylli i ka vendosur buzët edhe si foto profili ka shkaktuar edhe më shumë habi tek fansat, të cilët kanë mbetur gjithsesi me dyshime, pasi këngëtari nuk ka sqaruar asnjë gjë.

Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për ndonjë projekt të ri muzikor, apo dedikim për dikë, por le të shpresojmë që Ylli do ta sqarojë shumë shpejt misterin e buzëve të kuqe.

Link: https://www.instagram.com/ylllimani/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BtlZl_RgfOb/