Home Tag "dyshime"

Genta Ismaili shtatëzanë… ja fotoja që ngjalli dyshime të forta

0
Këngëtarja Genta Ismajli prej kohësh ka publikuar tashmë lidhjen e saj me një biznesmen turk me të cilin po bashkëjeton prej disa muajsh. Ajo dhe Usta kanë ndarë herë pas here momente të veçanta nga lidhja e tyre, nga udhëtimet së bashku si dhe nga surprizat që i bëjnë njëri tjetrit. Në një intervistë të […]

Afrona shtatëzanë… Epo kjo foto i vuri të gjithë në dyshime

0
Bashkëshortja e këngëtarin Blero, modelja Afrona Dika ka postuar së fundmi një foto ku shfaqet me pak bark duke të lënë përshtypjen se mund të jetë shtatëzanë. Ajo ka veshur një fustan të gjatë me nuanca të bezhës dhe kafes që e tregon pak më të shëndoshë se zakonisht. Këtë e ka vënë re edhe […]