Home ShowBiz Duas dhe Anwar i shtohet një anëtar i ri në shtëpi, është një dashuri
Duas dhe Anwar i shtohet një anëtar i ri në shtëpi, është një dashuri
0

Duas dhe Anwar i shtohet një anëtar i ri në shtëpi, është një dashuri

0
0

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa prej kohësh tashmë është në një lidhje me Anwar Hadid, vëllain e modeleve të njohura, Bella dhe Gigi Hadid.

Ajo dhe Anwar kanë vendosur madje të jetojnë së bashku në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku Dua është shpërngulur së fundmi për të qenë sa më pranë të dashurit të saj.

Përveçse po jetojnë së bashku, ata kanë menduar që të shtojnë një anëtar të ri në shtëpi.

Bëhet fjalë për një qenush shumë simpatik komplet të zi, të cilin kanë vendosur ta quajnë Dexter.

Dua dhe Anwar kanë postuar disa foto së bashku me Dexter i cili duket shumë i ëmbël dhe i ka gëzuar shumë si këngëtaren ashtu edhe partnerin e saj.

Link: https://www.instagram.com/p/CDUt_MzMgZu/

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/p/CDM4BlssCXT/