Home ShowBiz Prindër shumë shpejt, Gigi dhe Zayn ndajnë si rrallë herë momente intime
Prindër shumë shpejt, Gigi dhe Zayn ndajnë si rrallë herë momente intime
0

Prindër shumë shpejt, Gigi dhe Zayn ndajnë si rrallë herë momente intime

0
0

Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë.

Njoftimin e dha e ëma e Gigit në festën e 25 vjetorit të lindjes së modeles.

Ndërsa modelja si rrallë herë ka postuar në instagram një foto ku shfaqet duke u puthur me Zayn ndërsa krahas fotos i drejtohet atij me fjalët “ baby daddy” “Babushi i dashur”.

Ata duken shumë të lumtur dhe të dashuruar me njëri tjetrin dhe ky moment intim i të dyve duket se është pëlqyer shumë nga fansat dhe miqtë e çiftit të cilët i kanë uruar dhe komplimentuar.

View this post on Instagram

baby daddy ☺️

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDVAAOCHjhF/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAbQ1fxnMJO/https://www.instagram.com/p/BtXR_pvnokD/