Home ShowBiz “Erdhi vapa me gushtin”, Luana tërbon rrjetin super joshëse me bikini
“Erdhi vapa me gushtin”, Luana tërbon rrjetin super joshëse me bikini
0

“Erdhi vapa me gushtin”, Luana tërbon rrjetin super joshëse me bikini

0
0

Moderatorja Luana Vjollca lajmëroi pak ditë më parë se shumë shpejt do të sjellë një super bashkëpunim me këngëtarin e njohur Jay Santos.

E ndërsa kënga e re pritet të dalë shumë shpejt, moderatorja ka vendosur të kalojë kohën duke bërë disa ditë pushime.

Ajo ka vendosur të pushojë në jug të vendit, ndërsa ka postuar një foto ku pozon me bikini në ngjyrë të bardhë duke ekspozuar format perfekte.

“Erdhi vapa me gushtin”, shkruan ajo krahas fotos ku pozon me bikini dhe që ka arritur të tërheqë vëmendjen e fansave pasi është pëlqyer dhe komentuar mijëra herë në një kohë rekord.

View this post on Instagram

erdhi vapa me gushtin

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDV8GgNnLxB/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBvpZlinlON/