Home ShowBiz Postoi foton e famshme nga plazhi, nuk do ta besoni çfarë i thotë vjehra, Sarës
Postoi foton e famshme nga plazhi, nuk do ta besoni çfarë i thotë vjehra, Sarës
0

Postoi foton e famshme nga plazhi, nuk do ta besoni çfarë i thotë vjehra, Sarës

0
0

Partnerja e Ledri Vulës, Sara postoi disa ditë më parë në instagram një foto nga plazhi ku tregonte strijat e dukshme në lëkurën e saj.

Menjëherë pas postimit duket se reagimet kanë qenë të shumta dhe ajo është detyruar të shpjegohet duke treguar se të gjitha femrat kanë strija dhe se duhet të mësohemi ta duan trupin tonë ashtu siç është.

Një mbështetje lidhur me këtë gjë, Sara ka marrë edhe nga vjehra e saj, Xheraldina.

Nëna e Ledrit e ka përgëzuar Sarën për foton ndërsa i thotë që ta dojë trupin e saj ashtu siç është sepse tregon se ajo ka jetuar dhe nuk e ka ngufatur dëshirat dhe oreksin. Në fund ajo i thotë se e do shumë.

Këtë mesazh Sara e ka postuar në instagramin e saj duke vlerësuar mbështjen e të ëmës së Ledrit në këtë çështje.

Sara dhe Ledri do të bëhen prindër për herë të parë pasi shumë shpejt pritet të vijë në jetë vajza e tyre.

xheraldina, Sara

Link: https://www.instagram.com/sarahoxha/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDZXZPHH9_0/https://www.instagram.com/p/CCAwrSdFEg2/