Home ShowBiz Sinan Hoxha – Me kishin munguar prej vitesh…
Sinan Hoxha  – Me kishin munguar prej vitesh…
0

Sinan Hoxha – Me kishin munguar prej vitesh…

0
0

Këtë verë eventet familjare janë ndalur, dhe në fakt si rrjedhim këngëtarët kanë bërë pushim.

Dikush ankohet pasi të ardhurat e tyre mund të kenë rënë por të tjerë që ç’do vit kanë dhjetra dasma, si psh Sinan Hoxha thotë se në fakt këtë verë ka patur mundësi të pushojë si asnjëherë.

Verat e tjera i kam kaluar pa gjum, gjithmon flija ditën dhe po të kisha një ditë pushim midis datave isha prap me rritmin e natës, këtë verë kam kohë mbi të gjitha të rri me djalin, të bëj plazh gjatë ditës dhe darkën ta shijoj si çdo familjar tjetër dhe jo larg familjes dhe të afërmve.

 

View this post on Instagram

♥️♥️ @andrradestani @ansihoxhaa

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

Link: https://www.instagram.com/p/CC52P_tHeNv/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBnb5HFHrgM/