Home ShowBiz Dy muaj me Gaian, Olta poston foton unike me të bijën
Dy muaj me Gaian, Olta poston foton unike me të bijën
0

Dy muaj me Gaian, Olta poston foton unike me të bijën

0
0

Këngëtarja Olta Boka u bë nënë e një vajze dy muaj më parë.

Ajo vendosi ta quajë të bijën Gaia dhe me anë të statusi të veçantë, këngëtarja ndau me miqtë dhe fansat e saj emocionet e të qënit nënë për herë të parë.

Sot pas dy muajsh këngëtarja ka postuar në instagram një foto të këmbës së vogëlushes ndërsa shkruan: “Gaia perëndesha e zemrës sime, dy muaj që më bën të fluturoj”

Këngëtarja festoi gjithashtu edhe ditëlindjen e saj një ditë më parë, ndërsa me një status shumë emocionues falënderoi të gjithë ata që u bënë pjesë e ditëlindjes së saj me anë të urimeve të tyre.

Olta e konsideroi këtë vit si më specialin, pasi për herë të parë e feston ditëlindjen si nënë.

Link: https://www.instagram.com/oltabokaofficial/

Link: https://www.instagram.com/p/CFFacoRFIPC/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDvcjP-FenU/