Home ShowBiz Aktorja e famshme zbulon gjininë e bebit në mënyrën më unike
Aktorja e famshme zbulon gjininë e bebit në mënyrën më unike
0

Aktorja e famshme zbulon gjininë e bebit në mënyrën më unike

0
0

Aktorja e njohur Dulce Maria, e famshme për rolin e Rebekës në serialin e famshëm “Rebelet” do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të parë.

Ajo dhe partneri i saj kanë zbuluar me një video shumë të veçantë gjininë e bebit.

Ata të dy do të bëhen prindër të një vajze, dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq.

“Zbulimi i gjinisë, jemi të lumtur dhe mirënjohës me Zotin për këtë bekim të madh”, shkruan aktorja krahas videos, ndërsa shohim se ka marrë shumë urime nga miq,fansa dhe ndjekës të saj në rrjetet sociale.

Aktorja e njoftoi se do të bëhej nënë para pak kohësh po në rrjetet sociale ku rrëfeu gjithë emocionin që i kishte dhuruar ky lajm.

Link: https://www.instagram.com/p/CFFhkcSDTmI/

Link: https://www.instagram.com/p/CFFwyGQjLs7/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CEFnwG1D_z-/