Home ShowBiz “Shiko kush luan” nis fuqishëm, zbulohen të ftuarit dhe surprizat e natës së parë
“Shiko kush luan” nis fuqishëm, zbulohen të ftuarit dhe surprizat e natës së parë
0

“Shiko kush luan” nis fuqishëm, zbulohen të ftuarit dhe surprizat e natës së parë

0
0

Të shtunën që vjen në datë 26 shtator Luana Vjollca do të rinisë në “Top Channel”, sezonin e ri të “Shiko kush luan”

Ajo ka postuar në instagram një video me personazhet që do të jenë të ftuar në natën e parë dhe mes tyre ka emra shumë të njohur të cilët do të dhurojnë spektakël.

Lori Hoxha e cila ja premtoi publikisht Luanës pjesmarrjen e ka mbajtur fjalën dhe do të jetë një prej të ftuarave.

Bashkë me të, të ftuar do të jëne Mozzik, Kida, Adrola Dushi, Arbër Hajdari dhe shumë emra të tjerë të njohur.

Luana prezantoi pak ditë më parë promon për nisjen e sezonit të ri, ndërsa premtoi se ky sezon do të jetë i mbushur me surpriza.

Duke parë të ftuarit e natës së parë, jemi të sigurt se ky sezon do të jetë një sukses i vërtetë dhe do të tërheqë edhe më shumë audiencën.

Link: https://www.instagram.com/luanavjollca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7MKgBoHXun/