Home Tag "luana"

Rikthehet sërish “Shiko kush luan”…, ja çfarë thotë Luana

0
Moderatoren Luana Vjollca mund ta shohim sërish në drejtimin e spektaklit “Shiko kush luan”. Pasi e drejtoi me sukses për tre sezoni rrjesht, Luana mund të rikthehet sërish me një prej formateve më të suksesshme në “Top Channel” dhe që ka thyer rekord audience. Ajo ka postuar në instagram një video me disa nga momentet […]

Zbulohet çfarë po kurdis Luana, moderatorja paska super plane…

0
Luana Vjollca ka treguar prej kohësh se po punon për një projekt të ri, por pa zbulur detaje lidhur me atë çfarë do të sjellë. Ajo ka publikuar sot një pjesë koreografie me disa vajza duke realizuar lëvizjes joshëse. Krahas videos ajo shkruan “Së shpejti”, ndërsa bën tag balerinin e njohur Esdalin Goranin, por pa […]

Super joshëse, motrat Vjollca sapo dogjën rrjetin me foto dhe surpriza

0
Ato janë padyshim motrat më të famshme të shoëbizit dhe kanë një marrëdhënie shumë të veçantë me njëra tjetrën. Marina drejton tashmë prej dy sezonesh spektaklin e humorit “Klanifornia”, ndërsa Marina pasi mbylli me sukses “Shiko kush luan” në “Top Channel”, është duke u punuar për projekte të reja në fushën e televizionit dhe të […]

Çfarë kunate…, Luana i bën urimin special Getoarit për ditëlindje

0
Getoar Selimi ka festuar 38 vjetorin e lindjes dhe mës shumë urimeve speciale nuk mund të mungonte edhe ai i kunatës së tij Luana Vjollcës. Ajo ka postuar në instastory pjesë nga koncertet ku kanë kënduar së bashku këngën “Tirana lifestyle”, ndërsa shkruan: “Gëzuar ditëlindjen binjakut tim”, ndërsa I bën tag këngëtarit. Getoari postoi më […]

Me një look të ri, Luana sjell modën e viteve 60

0
Moderatorja Luana Vjollca është një prej personazheve më aktive të showbizit, të cilën e shohim vazhdimisht me projekte të ndryshme në fushën e artit. Ajo është gjithashtu shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku ndan me fansat detaje nga jeta e saj profesionale, ndërsa i mban vazhdimisht të informuar për projektet e shumta artistike që […]