Home Tag "luana"

Gifet më të klikuara, Luana dhe Morena thyejnë çdo rekord

0
Luana Vjollca është padyshim një personazh shumë i dashur për publikun. E bukur dhe profesioniste moderatorja ka grumbulluar rreth vetes shumë fansa të cilët pëlqejnë çdo projekt të saj si në television ashtu edhe në muzikë. Kjo duket qartë edhe tek Gifet e saj të cilat janë ndër më të klikuarit dhe përdorurit së fundmi. […]

“Shiko kush luan”, emisioni më i vështirë, Luana rrëfen peripecitë për realizimin e tij dhe surprizat e sezonit

0
Të shtunën e fundit të shtatorit rikthehet në ekran “Shiko kush luan” nën moderimin e Luana Vjollcës. Moderatorja ka rrëfyer në një seancë pyetje përgjigje në Instagram disa nga vështirësitë për realizimin e emisionit, ndërsa zbulon edhe disa detaje. Ajo e ka konsideruar “Shiko kush luan”, një prej emisioneve më të vështira, por edhe më […]

“I bien” pantallonat duke vrapuar në skenë, Kapiteni i skuadrës së Luanës do t’ju bëjë të qeshni me lot

0
Duke nisur nga e shtuna e fundit e shtatorit në ekranin e “Top Channel”, rikthehet emisioni “Shiko kush luan”, nën drejtimin e Luana Vjollcës. Moderatorja postoi gjatë ditë së djeshme disa momente nga përgatitjet për ngritjen e skenës duke lajmëruar rinisjen e emisionit. Ajo lajmëroi gjithashtu edhe hyrjen e re në emision kapitenin e dytë […]