Home ShowBiz Pas 7 vitesh këngëtari shqiptar i propozoi martesë partneres, ja detajet
Pas 7 vitesh këngëtari shqiptar i propozoi martesë partneres, ja detajet
0

Pas 7 vitesh këngëtari shqiptar i propozoi martesë partneres, ja detajet

0
0

Këngëtari shqiptar Bertan Asllani  pas 7 vitesh lidhje i ka propozuar për martesë partneres së tij, aktores turke Hazall Senel.

I ftuar në “Wake up” në “Top Channel”, Bertani tregoi se plani ishte që ta propozonte në Paris, por për shkak të pandemisë ky plan nuk u realizua, kështu që propozimin ja bëri në një darkë.

Këngëtari tha gjatë intervistës se nuk është tip romantik dhe për këtë arsye partnerja e tij as që e priste një surprizë të tillë, e madje është habitur kur në një darkë romantike ai i bëri propozimin  e famshëm.

Këngëtari kohët e fundit është angazhuar me disa role në seriale, ndërsa së fundmi i është kthyer muzikës me një projekt të ri muzikor.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=tqUvLDjr_S8&feature=emb_err_woyt

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CEPQ9hyhKMx/