Home ShowBiz Fifi do të ketë një bebe dhe mezi po e pret një gjë të tillë
Fifi do të ketë një bebe dhe mezi po e pret një gjë të tillë
0

Fifi do të ketë një bebe dhe mezi po e pret një gjë të tillë

0
0

Fifi është një prej këngëtareve më të dashura për publikun e cila është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të linjave trupore.

Ajo ka ndryshuar në mënyrë drastike pas humbjes në peshë dhe duket në formë perfekte.

Këngëtarja është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë herë pas here foto dhe video të ndryshme.

Ndërkohë së fundmi ka shprehur një dëshirë për të patur një fëmijë, ndërsa ka postuar në instastory foton e këmbëve të një vajze të vogël.

“Dua kaq shumë të kem një fëmijë”, shkruan Fifi krahas fotos ku shpreh dëshirën e saj më të madhe.

fifi

Link: https://www.instagram.com/fifi.official.fr/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CD7Hnv8A8ED/