Home ShowBiz Vajza e Mira Konçit një kopje e të ëmës, nuk do ta besoni sa qenka rritur
Vajza e Mira Konçit një kopje e të ëmës, nuk do ta besoni sa qenka rritur
0

Vajza e Mira Konçit një kopje e të ëmës, nuk do ta besoni sa qenka rritur

0
0

Era Saraçi, vajza e këngëtares Mira Konçi dhe kompozitorit Shpëtim Saraçi është rritur dhe është bërë një zonjushë shumë simpatike.

Nëse do të shohim fotot në instagramin e saj, Era ngjan identik me Mirën.

Këngëtarja së bashku me bashkëshortin dhe të bijën jetojnë prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në profilin e Erës në instagram nuk mungojnë fotot me Mirën dhe Shpëtimin ku e shohim të ndajnë momente të ndryshme nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Era ka trashëguar tiparet më të bukura të të dy prindërve, por më shumë ka marrë nga e ëma.

Madje në një foto ku pozojnë të dyja bashkë, duket sikur janë motra, thuajse indetike me njëra tjetrën.

View this post on Instagram

all i need 💕

A post shared by Era Saraci 苏若琦 (@ersaraci) on

Link: https://www.instagram.com/p/CAYh8tQn5i1/

Link: https://www.instagram.com/p/Bx-V8DoAtLH/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bhy_93hH0Zs/