Home ShowBiz Ronela pozon pa pikë grimi, ja versioni i saj ujë e sapun nga plazhi
Ronela pozon pa pikë grimi, ja versioni i saj ujë e sapun nga plazhi
0

Ronela pozon pa pikë grimi, ja versioni i saj ujë e sapun nga plazhi

0
0

Ronela Hajati është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Gjithmonë aktive në rrjetet sociale, këngëtaren e shohim të ndajë me fansat momente të ndryshme nga jeta e saj profesionale por edhe private.

Ajo ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes pas ndarjes nga Young Zerka.

Ronela dhe këngëtari kanë qenë bashkë për disa vite, por muajt e fundi i dhanë fund lidhjes.

Ndërkaq këngëtarja është parë së fundmi me pushime, ndërsa ka postuar disa foto nga bregdeti ku shfaqet në super formë edhe pse në versionin ujë e sapun.

Ajo pozon me një palë bikini të zeza ndërsa e shohim krejt origjinale dhe pa pikë grimi në fytyrë.

Pavarësisht mungesës së grimit, këngëtarja duket në super formë dhe ka marrë shumë komplimenta nga fansa dhe miq.

View this post on Instagram

Since it's raining 😌 @dollskill

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFeLcmuFYWU/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B76GdN6nXuB/