Home ShowBiz Reperi shqiptar jep lajmin e bukur, për dy muaj bëhet baba
Reperi shqiptar jep lajmin e bukur, për dy muaj bëhet baba
0

Reperi shqiptar jep lajmin e bukur, për dy muaj bëhet baba

0
0

Gold Ag, reperi i njohur kosovar do të bëhet baba për herë të parë pas dy muajsh.

Lajmin e ka dhënë vetë ai në një intervistë për “Prive”, ku tregoi se shumë shpejt familja e tyre do të shtohet me një pjestar të ri.

Reperi u martua disa muaj më parë me brunen simpatike Ermira Shkodra të cilën e prezantoi për të gjithë në muajin qershor ku e pamë me disa foto shumë të veçanta në rrjetet sociale.

Ai nuk e ka zbuluar gjininë e bebit, ndërsa gjatë intervistës ka treguar se nuk është e rëndësishme gjinia, por fakti që fëmija të jetë i shëndetshëm.

Një pjesë e intervistës është realizuar në xhami, pasi këngëtari është shumë besimtar dhe madje theksoi se fëmijën e tij do ta rrisë siç thotë feja.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=UclbIEtXCHk

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CE1mJa6F0s_/