Home ShowBiz Mozzik dhe Loredana kapen mat së bashku, kjo video i thotë të gjitha
Mozzik dhe Loredana kapen mat së bashku, kjo video i thotë të gjitha
0

Mozzik dhe Loredana kapen mat së bashku, kjo video i thotë të gjitha

0
0

Reperi Mozzik dhe Loredana kanë gati një vit që nuk janë më bashkë.

Lajmin e dha vetë Loredana kohë më parë dhe bashkë me këtë lajm njoftoi gjithashtu ndarjen profesionale.

Megjithatë pavarësisht ndarjes ata kanë thënë shpesh se do të jenë gjithmonë të dy pranë Hanës dhe gjithmonë bashkë sa herë ajo ka nevojë.

Megjithatë një video që qarkullon së fundmi në internet ka ngritur sërish dyshime se ata të dy mund të jenë rikthyer bashkë.

Në këtë video Loredana dhe Mozzik shihen në një dyqan veshjesh në Stuttgart dhe videoja duket që është e kohëve të fundit, pasi që të dy janë me maskë në fytyrë.

Nuk e dimë çfarë i ka bërë bashkë ata të dy, por duken në paqe dhe mjaft mirë me njëri tjetrin.

Link: https://www.instagram.com/p/CFl9PwEnJtj/

Burimi i fotos: ttps://www.instagram.com/p/CDwjXFVFHo-/https://www.instagram.com/p/CFetusDlON7/