Home ShowBiz Futbollist apo këngëtar, ja çfarë përgjigje jep Arta Nitaj
Futbollist apo këngëtar, ja çfarë përgjigje jep Arta Nitaj
0

Futbollist apo këngëtar, ja çfarë përgjigje jep Arta Nitaj

0
0

Modelja bukuroshe Arta Nitaj ishte e ftuara e rradhës në “After Party të moderatores Luana Vjollca.

Ajo i është përgjigjur pyetjeve të drejtuara nga moderatorja lidhur me jetën e saj private, profesionale si dhe preferencat për aspekte të ndryshme.

Konrektisht Arta ka zbuluar se preferon të flejë me pizhame, të lahet në dush dhe jo në vaskë si dhe të qëndrojë veshur.

Ajo ka shtuar gjithashtu se midis një futbollisti dhe këngëtari do të preferonte këtë të fundit, ndërsa kur është pyetur nëse më shumë e duan, apo e do, ajo është përgjigjur se më e shumë e do ajo, por pa specifikuar për kë bëhet fjalë.

Ndërsa lidhur me pyetjen pikante nëse preferon seks sistematik apo me ndërprerje dhe pasionant, Arta e ka kaluar këtë pyetje pa përgjigje por duke qeshur.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni përgjigjet e saj në videon e mëposhtme.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=VU90-gGHxyY

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7RdzafgY-m/