Home Tag "Arta Nitaj"

Me të pasmet jashtë, Arta djeg rrjetin me foto përvëluese

0
Aktorja e njohur Arta Nitaj ndodhet aktualisht me pushime në jug të vendit. Atë e shohim teksa poston foto dhe video ku shfaqet në formë perfekte. Në disa foto të fundit të postuara në instagram, Arta pozon në breg të detit me bikini ndërsa ekspozon të pasmet në disa foto joshëse. Ajo ka postuar disa […]

Guxon Arta Nitaj! Aktorja pozon zhveshur dhe na la pa fjalë

0
Aktorja dhe moderatorja e njohur Arta Nitaj provokon sërish me foto sensuale. Këtë herë aktorja bukuroshe ka vendosur të pozojë totalisht e zhveshur, ndërsa mbulon pjesët intime vetëm me një xhaketë. Arta duket shumë joshëse në foton e shpërndarë së fundmi në instagramin e saj ku duket se ka tërhequr jo pak vëmendjen e fansave. […]

Pozon pa recipeta në ashensor, Arta Nitaj sjell videon e nxehtë

0
Moderatorja dhe aktorja simpatike Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë shpesh herë foto e video të ndryshme ku shfaqet gjithmonë në formë. Ajo di se si të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes, në çdo foto apo dalje të saj publike ku e shohim shpesh të ekspozojë hiret […]