Home ShowBiz E quajtën mashtruese për Covidin, Alketa nuk ja përton përgjigjen ndjekësve
E quajtën mashtruese për Covidin, Alketa nuk ja përton përgjigjen ndjekësve
0

E quajtën mashtruese për Covidin, Alketa nuk ja përton përgjigjen ndjekësve

0
0

Alketa Vejsiu deklaroi pak ditë më parë me anë të një statusi në instagam se kishte kaluar Coronën.

Ajo tha se tashmë prej dy javësh rezultonte negative ndërsa i ftoi të gjithë të tregohen të kujdesshëm dhe të përdorin maskat për të ruajtur veten dhe të tjerët.

Por duket se kjo deklaratë e saj nuk është besuar nga ndjekësit disa prej të cilëve nuk e kanë besuar këtë histori duke qenë se sipas tyre, Alketa ka qenë gjatë gjithë kohës aktive dhe në lëvizje.

“Nëse kalohet kështu Corona, falemindërit e dashur se na e vërteton dhe njëherë këtë gënjeshtër të madhe”, shkruan njëra prej komentueseve.

“Oh më fal që s’të kam azhornuar në kohë reale po kisha sikletin tim e s’mendova”, i kthehet Alketa komentueses.

Inkedalketaaa_LI

Link: https://www.instagram.com/p/CGjoGYCHV6j/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CGhZtljnhGZ/