Home ShowBiz Rina para famës me ngjyrën origjinale të flokëve, nuk do ta besoni si dukej
Rina para famës me ngjyrën origjinale të flokëve, nuk do ta besoni si dukej
0

Rina para famës me ngjyrën origjinale të flokëve, nuk do ta besoni si dukej

0
0

Reperja Rina është një prej personazheve që më shumë se kushdo tjetër ka eksperimentuar me pamjen e saj.

Atë e kemi parë me të gjithë ngjyrat e flokëve në kokë dhe mund të themi se nuk ka ngelur ngjyrë apo model flokësh pa e provokuar.

Aktualisht ajo i ka lyer flokët në ngjyrë portokalli, por nëse doni të dini çfarë ngjyre kanë flokët e saj natyralë, këtë ua tregon vetë Rina me një foto të shumë viteve më parë, përpara se të bëhej e famshme.

Ajo ka postuar një foto ku e shohim me flokë në ngjyrë gështenjë të errët që është edhe ngjyra natyrale e flokut të këngëtares.

Rina në këtë foto të vjetër duket shumë më e vogël, por nëse e shohim me vëmendje ka të njëjtat tipare si sot pavarësisht ngjyrës së ndryshuar të flokëve.

rinaa

Link: https://www.instagram.com/isyourgirlrina/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/isyourgirlrina/