Home ShowBiz U nda nga partneri pas 9 vitesh, aktorja kapet mat në krahët e të dashurit të ri
U nda nga partneri pas 9 vitesh, aktorja kapet mat në krahët e të dashurit të ri
0

U nda nga partneri pas 9 vitesh, aktorja kapet mat në krahët e të dashurit të ri

0
0

Aktorja e njohur Vanessa Hudgens në fillim të këtij viti njoftoi ndarjen pas 9 vitesh nga partneri i saj Austin Butler.

E ndërsa kanë kaluar pak muaj nga ndarja, aktorja është fotografuar këtë fundjavë në krahët e basketbollistit të njohur Cole Tucker.

Ata të dy janë fotografuar nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe dukeshin shumë të afërt.

Sportisti 24 vjeçar dhe aktorja 31 vjeçare mesa duket kanë filluar të shoqërohen bashkë kohët e fundit.

Ajo e la të kuptohej që kishte filluar të dilte me dikë, pas një fotoje në isntagram me një trëndafil rozë në dorë, ndërsa tregon se del me dikë në takim.

Menjëherë pas këtij postimi, aktorja është fotografuar në krahët e sportistit.

vanessaa

Link: https://www.instagram.com/p/CH3a7CRhQPg/

Burimi i lajmit: https://www.eonline.com/news/1211405/vanessa-hudgens-enjoys-a-date-night-after-austin-butler-split

Burimi i fotos: https://unsplash.com/photos/5LZBFMe7C3c