Home ShowBiz Këngëtarja shqiptare drejt martesës…, pranon propozimin e futbollist
Këngëtarja shqiptare drejt martesës…, pranon propozimin e futbollist
0

Këngëtarja shqiptare drejt martesës…, pranon propozimin e futbollist

0
0

Këngëtarja e njohur Eleni Foureira duket se do ti japë fund beqarisë.

Mediat greke zbuluan dy vite më parë se këngëtarja ishte në një lidhje me biznesmenin dhe futbollistin e njohur Alberto Botia, një lidhje që kishte nisur që në 2016 edhe pse ata nuk kanë folur asnjëherë në media.

Lajmi është bërë i ditur gjatë një spektakli televiziv në Greqi ku thuhet se Botia i ka propozuar martesë bukuroshes me origjinë shqiptare dhe kjo e fundit ka pranuar.

Ata të dy ndërkohë nuk kanë reaguar ende lidhur me lajmin, ndërsa mësohet se lidhja e tyre ka qenë në distancë dhe ka kaluar disa periudha jo fort të mira.

Megjithatë sipas gazetarit grek ata kanë vendosur ti japin një mundësi të dytë njëri tjetrit dhe këtë herë duket se kjo mundësi përfundoi me një propozim për martesë.

Megjithatë konfirmimi zyrtar i këtij lajmi i takon vetë çiftit të cilët deri tani kanë preferuar të heshtin.

eleni foureira

Link: https://www.instagram.com/p/CIyAD9lg5zl/

eleni

Link: https://www.instagram.com/p/CGfyYeUBSdA/

Burimi i fotos: https://unsplash.com/photos/U63zXX2f7ho