Home ShowBiz “Përse po qëndroni në emision…”, përgjigjia e Teas i lë të gjithë me gojë hapur
“Përse po qëndroni në emision…”, përgjigjia e Teas i lë të gjithë me gojë hapur
0

“Përse po qëndroni në emision…”, përgjigjia e Teas i lë të gjithë me gojë hapur

0
0

Mbrëmjen e djeshme, Andi është rikthyer në “Përputhen”, pas gati një jave mungesë.

Ai ka sqaruar se nuk ka pasur hatërmbetje me produksionin, por thjesht duke qenë i sëmurë i ka lënë disa punë pas dore dhe ka dashur që ti mbyllë.

Andi shpjegoi gjithashtu se nuk ka pasur asnjë krisje mes tij dhe Teas dhe se ata kanë vijuar të komunikojnë më njëri tjetrin.

Por gjatë emisionit, djali i ri që shprehur interes për Tean i ka pyetur ata të dy se përse po qëndrojnë në emision kur janë këtu për njëri tjetrin.

Përgjigjen e ka dhënë Tea e cila me ironi ka treguar se po presin të organizohet dasma.

Kjo ka shkaktuar të qeshura në studio dhe reagime të ndryshme nga të pranishmit.

Link: https://www.instagram.com/p/CKLbemvDo6P/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CKJ_Jpjhgp1/