Home Aktualitet E rëndë, modelja e njohur humb të birin në moshën 24 vjeçare
E rëndë, modelja e njohur humb të birin në moshën 24 vjeçare
0

E rëndë, modelja e njohur humb të birin në moshën 24 vjeçare

0
0

Modelja e njohur Stephanie Seymour ka humbur të birin në moshën 24 vjeçare.

Lajmi është konfirmuar nga familja ndërsa thuhet se motivi është një mbidozë aksidentale droge.

“Ne do të jemi gjithmonë të trishtuar që jeta e tij u pre në mes. Ai arriti shumë në 24 vite jetë, por nuk do ta kemi mundësi të shohimin se sa shumë do të kishte bërë Harry në të ardhmen”, thuhet në një status të familjes.

24 vjeçari ishte duke ecur në gjurmët e të ëmës duke punuar si model për Balmain dhe Vogue.

Modelja dhe i shoqi i saj u martuan në 1995 për t’u ndarë në 2009, 14 vite pas martesës.

Megjithatë ata u ribashkuan sërish në 2010.

Ndërkohë modelja është gjithashtu nënë e një djali tjetër nga martesa e saj e parë me kitaristin Tommy Andrews.

harry

Link: https://www.instagram.com/p/CJqfC1fHoPA/

Burimi i lajmit: https://www.hellomagazine.com/celebrities/20210119104887/stephanie-seymour-breaks-silence-death-son/