Home ShowBiz Fjala e parë e Emit, Jonida e rregjistron, por nuk është aspak ajo që priste
Fjala e parë e Emit, Jonida e rregjistron, por nuk është aspak ajo që priste
0

Fjala e parë e Emit, Jonida e rregjistron, por nuk është aspak ajo që priste

0
0

Jonida Vokshi dhe bashkëshorti i saj Besnik Krapi u bënë prindër të një vajze 7 muaj më parë.

Vogëlushja Emi tashmë është rritur dhe ka filluar madje të belbëzojë rrokjet e para.

Aktorja ka rregjistruar të bijën, teksa për herë të parë shqipton fjalën baba dhe këtë audio e ka shpërndarë në instagram.

“I rri 7 muaj mbi kokë duke i përsëritur mama, mama, thuaj mama dhe vjen momenti që nuk pushon duke thënë baba, baaa”, shkruan Jonida me humor krahas videos, ndërsa priste që e bija të shqiptonte për herë të parë fjalën mama.

Link: https://www.instagram.com/jonidavokshiofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJeJGIyMsXV/