Home ShowBiz Afërdita zbulon fotot e para artistike nga shtatëzania, sa qenka rritur barku…
Afërdita zbulon fotot e para artistike nga shtatëzania, sa qenka rritur barku…
0

Afërdita zbulon fotot e para artistike nga shtatëzania, sa qenka rritur barku…

0
0

Afërdita Dreshaj do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të parë.

Ajo dhe partneri i saj Jakub Kindl do të bëhen me një djalë muajin që vjen.

Modelja ka realizuar së fundmi disa foto artistike si kujtim nga shtatëzania e parë, ndërsa ka zbuluar një prej fotove ku pozon së bashku me bashkëshortin.

Ajo dhe Jakub janë të përqafuar, ndërsa Afërdita mban veshur një këmishë nate të zezë të ngjitur pas trupit që i tregon barkun e rrumbullakosur në muajin e tetë të shtatëzanisë.

Modelja shqiptare dhe lojtari çek i hokey-it, u martuan disa vite më parë në një ceremoni madhështore në Miami, ndërsa i shohim gjithmonë bashkë dhe shumë të dashuruar teksa ndajnë me ndjekësit momentet më të bukura së bashku.

aferditaaa

Link: https://www.instagram.com/aferditadreshaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CIEyFlopbNI/