Home ShowBiz Pozon me bikini nga Dubai, Ledina mahnit me format trupore
Pozon me bikini nga Dubai, Ledina mahnit me format trupore
0

Pozon me bikini nga Dubai, Ledina mahnit me format trupore

0
0

Këngëtarja Ledina Çelo edhe pse është nënë e dy fëmijëve ruan forma perfekte trupore.

Ajo shfaqet gjithmonë në super formë në çdo foto a postim të publikuar në instagram.

Ledina jeton prej vitesh në Gjermani me bashkëshortin dhe fëmijët, ndërsa së fundmi ndodhet në Dubai ku po  bën disa ditë pushimi.

Ajo ka postuar disa foto nga plazhi me një palë bikini trup në ngjyrë të zezë.

Këngëtarja i ka mahnitur të gjithë me linjat e saj perfekte, ndërsa fansat, miqtë e ndjekësit e saj nuk i kanë kursyer komentet pozitive dhe komplimentat për të.

ledinaaaa

 

 

 

ledinnn

Link: https://www.instagram.com/p/CLUtWaKJaFM/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CE9xvJCJn2J/