Home Tag "foto me bikini"

Jessica pozon me bikini, reagimi i Robertit nuk pritej

0
Vetëm një javë më parë modelja Jessica Kadiu pranoi përmes një statusi në instagram se ka qenë e lidhur me Robert Berishën. Ajo tha gjithashtu se e ka dashur dhe do ta dojë gjithmonë këngëtarin, ndërsa shtoi se shpresonte që të riktheheshin sërish bashkë. Këngëtari nuk ka reaguar ndaj deklaratave të modeles, por ajo çfarë […]

Këngëtarja përvëluese me bikini, lë në hije edhe 20 vjeçaret

0
Albërie Hadërgjonaj e ka nisur vitin 2020 me diell në plazhet e Meksikës. Në një kohë kur temperaturat janë ulur ndjeshëm, këngëtarja ka vendosur ti ngrejë ato përmes fotove me bikini nga plazhi. Ajo pozon me një palë bikini në ngjyrë blu me yje të bardha dhe duhet pranuar që duket shumë bukur. Këngëtarja ka […]

Afërdita ngre temperaturat nga plazhi, modelja përvëluese me bikini

0
Afërdita Dreshaj prej disa ditësh ndodhet në Miami së bashku me bashkëshortin për disa ditë pushime. Ajo ka postuar prej ditësh foto e video nga resorti luksoz ku po pushon, ndërsa sot ka vendosur të na servirë disa foto me bikini ku shfaqet në super formë. Afërdita ka postuar disa video nën shoqërinë e të […]

Ronela e harron Zerkën, poston foto me bikini dhe duket në super formë

0
Këngëtarja Ronela Hajati po vijon pushimet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nga ku poston vazhdimisht foto e video të ndryshme. Aktualisht ajo ndodhet në Miami dhe sapo ka postuar një foto me bikini ku shfaqet më në formë se kurrë. Pavarësisht zërave për një ndarje mes saj dhe Young Zerkës si dhe thashethemeve për […]