Home ShowBiz Pozon zhveshur në moshën 50 vjeçare, pantera e zezë mahnit me linjat perfekte
Pozon zhveshur në moshën 50 vjeçare, pantera e zezë mahnit me linjat perfekte
0

Pozon zhveshur në moshën 50 vjeçare, pantera e zezë mahnit me linjat perfekte

0
0

Edhe pse në moshën 50 vjeçare, super modelja Naomi Campell gëzon forma të shkëlqyera të cilat do ti kishte zili edhe një 20 vjeçare.

Ajo ka pozuar sërish nudo dhe ka arritur të mahnisë sërish fansat dhe ndjekësit me linjat e saj.

Ajo është shfaqur së fundmi në kopertinën e revistës së famshme “ID”, ku pozon topless me në sfond një pamje deti.

Krahas fotos shohim me mijëra mesazhe komplimentuese nga fansat dhe miqtë e saj të cilët e kanë përgëzuar dhe madje kanë mbetur pa fjalë nga mënyra se si duket ajo edhe pse i ka kaluar të 50-tat.

Përveçse me një trup perfekt, Naomi duket perfekte edhe në fytyrë dhe madje nuk ta jep aspak përshtypjen e një 50 vjeçareje.

naomi

Link: https://www.instagram.com/p/CLrReXgp4EP/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CKmUyIEsb9O/