Home ShowBiz ‘Ndonjëherë mendoja se po vdes’, Kendall Jenner flet për krizat mendore
‘Ndonjëherë mendoja se po vdes’, Kendall Jenner flet për krizat mendore
0

‘Ndonjëherë mendoja se po vdes’, Kendall Jenner flet për krizat mendore

0
0

Kendall Jenner rrëfen krizat e shëndetit mendor.

Në një rrëfim të sinqertë, ajo ka zbuluar se ankthi i saj e ka lënë ndonjëherë të mendojë se po vdes.

Supermodelja filloi të përjetonte ankth të rëndë kur ishte në moshën 8 -10 vjeçare dhe nuk e kuptonte se çfarë po i ndodhte.

Dr. Ramani Durvasula tha se ankthi i saj po përkeqësohej dita-ditës

‘Kam pasur raste që mendoja se zemra ime po dështon dhe nuk mund të merrja frymë. Ndonjëherë mendoja se po vdes.

‘Unë jam ende një qenie njerëzore në fund të ditës,’ ndau Jenner.

‘Pavarësisht se çfarë ka ose nuk ka dikush, nuk do të thotë se ata nuk kanë ndjenja dhe emocione të jetës reale’- u shpreh modelja.

Linku: https://pagesix.com/2021/05/07/kendall-jenner-talks-about-her-crippling-anxiety-in-vogue/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/kendalljenner/