Home Tag "Kendall"

Shtëpia e Kendall Jenner një përrallë Krishtlindjesh

0
Modelja e njohur Kendall Jenner sapo i la të gjithë pa fjalë. Me anë të disa fotove dhe një videoja ajo zbuloi ambjentin e shtëpisë së saj dhe gjithë zbukurimet që ka vendosur për festa. Pranë oxhakut janë vendosur çorapet e famshme të festave, ndërsa kudo ambjenti ndriçohet nga dritat festive dhe një pemë shumë […]

Kendall nuk i lë vend imagjinatës, modelja pozon gati e zhveshur

0
Modelja e njohur Kendall Jenner ka vendosur të ekspozojë format këtë herë me një palë bikini minimaliste. Ajo nuk i lë shumë vend imagjinatës, ndërsa pozon me një bikini që i mbulon shumë pak pjesët intime duke ekspozuar kështu format e saj perfekte prej modeleje. Kendall thotë se është e dashuruar pas këtij bikini i […]

Pas Kim Kardashian edhe e motra Kendall përshëndet shqiptarët

0
Pas Kim Kardashian, e cilas përshëndeti shqip, bashkë me Markon, grimierin e saj me orgjinë shqiptare, një tjetër pjestar nga familja e saj ka një përshëndetje për shqiptarët. Bëhet fjalë për motrën e saj Kendall Jenner, e cila është dhe ndër modelet kryesore të Victoria Secret. Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, […]