Home ShowBiz Një puthje në buzë gjatë festës, publikohet video e papritur e Fifit
Një puthje në buzë gjatë festës, publikohet video e papritur e Fifit
0

Një puthje në buzë gjatë festës, publikohet video e papritur e Fifit

0
0

Fifi prej kohësh është në qendër të vëmendjes së shtypit rozë.

Këngëtarja ka qenë e ftuar në 20 vjetorin e Top Channel.

Jeta e saj private ka trazuar jo pak rrjetin por gjatë kësaj feste Fifi ka shkëmbyer një puthje në buzë.

Situata nuk është ashtu siç e mendoni teksa po kërcente me Arbanën Fifi e ka puthur pa dashje në buzë dhe kjo video nuk i ka shpëtuar syrit të mediave.

Ajo është parë mjaft e afërt në shoqëri të Granitit dhe me sa duket miqësia e tyre do të vijojë jashtë pavarësisht ndodhive në shtëpinë vip

Linku: https://streamable.com/68h44q

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/fifi.official.fr/