Home ShowBiz Videoja e Triksës po thyen rrjetin, ja çfarë bëri këngëtarja këtë herë
Videoja e Triksës po thyen rrjetin, ja çfarë bëri këngëtarja këtë herë
0

Videoja e Triksës po thyen rrjetin, ja çfarë bëri këngëtarja këtë herë

0
0

Triksa momentalisht është një nga njerëzit më të komentuar në titujt rozë dhe rrjetet sociale.

Këngëtarja pas lidhjes me Doaldin ka bërë që një pjesë e rrjetit ta urrejë.

Çdo video dhe pubikim i saj nuk kalon pa u interpretuar në të gjitha format e mundshme.

E njejta gjë po ndodh me videon e sa të fundit e cila këtë herë nuk ka lidhje me Donaldin por me mënyrën si ajo flet.

Triksa që në shtëpinë vip ka treguar se ka probleme me gjuhën shqipe.

Shprehja e saj ‘qysh thuhet bukur në shqip’ është bërë virale në TikTok dhe reagimi i Triksës kur dëgjon veten është epik.

Linku: https://www.tiktok.com/

Burrimi i fotos: https://www.instagram.com/beatrixramosaj/

tags: