Home Tag "triksa"

Kush e surprizoi në mesnatë! 28 vjetor i llastuar për Beatrix Ramosajn

0
Beatrix Ramosaj prej muajsh është në kryefjalën e mediave rozë. Sot këngëtarja feston 28 vjetorin e lindjes mes zhurmës dhe sukseseve. Urimet për këngëtaren kanë qenë të shumta që në orët e para të mëngjesit. Të gjithë janë kurioz të dinë se me kë po e feston këtë përvjetor Triksa. Momentet e para të ditëlindjes […]

Në gjendje të rëndë psikologjike, Triksa bën hapin e papritur

0
Triksa pas Big Brother Vip po kalon një gjendje të ngarkuar psikologjike. Këngëtarja së fundmi iu ka kërkuar ndihmë ndjekësve për gjendjen e saj. ‘Hey miq virtual! Sot do të doja t’ju njihja pak më shumë! Përultësisht ju ftoj të ndani me mua historitë tuaja në përballje me bullimin dhe dhunën. Si e keni tejkaluar? […]