Home Tag "triksa"

Në gjendje jo të mirë shëndetësore, Triksa shqetëson ndjekësit

0
Triksa është një nga emrat më të kërkuar dhe komentuar në mediat sociale. Ajo duket se po kalon një moment të vështirë shëndetësor. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale Triksa ka ndarë gjendjen e saj të vështirë me ndjekësit. ‘Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im […]

Atdheu nuk i ndahet Triksës, ja çfarë i thotë së fundmi

0
Atdheu në një formë apo një tjetër është gjithmonë në qendër të vemendjes. Prej muajsh Atdheun e shikojmë duke komentuar në pothuajse çdo postim të Triksës. Në një nga fotot e saj të fundit ai i shkruan Shumë xixëllushëm edhe me tuta do të tregosh çfarë është stili. Triksa i është përgjigjur me një zemër […]

Kush e surprizoi në mesnatë! 28 vjetor i llastuar për Beatrix Ramosajn

0
Beatrix Ramosaj prej muajsh është në kryefjalën e mediave rozë. Sot këngëtarja feston 28 vjetorin e lindjes mes zhurmës dhe sukseseve. Urimet për këngëtaren kanë qenë të shumta që në orët e para të mëngjesit. Të gjithë janë kurioz të dinë se me kë po e feston këtë përvjetor Triksa. Momentet e para të ditëlindjes […]

Në gjendje të rëndë psikologjike, Triksa bën hapin e papritur

0
Triksa pas Big Brother Vip po kalon një gjendje të ngarkuar psikologjike. Këngëtarja së fundmi iu ka kërkuar ndihmë ndjekësve për gjendjen e saj. ‘Hey miq virtual! Sot do të doja t’ju njihja pak më shumë! Përultësisht ju ftoj të ndani me mua historitë tuaja në përballje me bullimin dhe dhunën. Si e keni tejkaluar? […]