Home ShowBiz Ylli i futbollit së shpejti do të bëhet baba
Ylli i futbollit së shpejti do të bëhet baba
0

Ylli i futbollit së shpejti do të bëhet baba

0
0

Rafael Nadal dhe gruaja e tij Maria janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, sipas revistës spanjolle Hola!

36-vjeçari së shpejti mund të bëhet baba për herë të parë pasi është përballur me vite të tëra pyetjes se kur do të krijojë familje.

Maria Nadal u fotografua me rroba banje ku mund të shihet barku i saj i rrumbullakosur.

Foto janë shkrepur në Majorca ku çifti gjendet duke shijuar disa ditë pushime.

Burimet e afërta pranë çiftit ende nuk kanë komentuar mbi spekulimet e shtatzanisë.

Dyshja kanë qenë bashkë prej17 vitesh, dhe u martuan në vitin 2019 në një kështjellë në Majorca quajtur La Fortaleza.

Linku: https://www.express.co.uk/sport/tennis/1625762/Rafael-Nadal-expecting-first-child-French-Open-ATP-Tour-tennis-news

Burimi i fotos: https://unsplash.com/photos/OgqWLzWRSaI

tags: