Home Aktualitet Përfundoi në gjykatë, Don Xhoni sqaron ndjekësit
Përfundoi në gjykatë, Don Xhoni sqaron ndjekësit
0

Përfundoi në gjykatë, Don Xhoni sqaron ndjekësit

0
0

Don Xhoni është një nga reperët më në zë të momentit për shkak të jetës personale dhe asaj profesionale.

Së fundmi ai është paraqitur në gjykatë.

Reperi është akuzuar për armëmbajtje pa leje.

Për këtë akuzë këngëtari është ndëshkuar me gjobë që kap shifrën rreth dy mijë euro.

Don Xhoni nëpërmjet një postimi në Story ka sqaruar ndjekësit duke iu thënë se çështja është mbyllur. Ai ka pranuar fajin.

Linku: https://www.instagram.com/stories/don_xhoni/2974305067419862775/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/don_xhoni/

tags: